Чикаго Булс постигна трета поредна победа в НБА. В “Юнайтед сентър” “биковете” се наложиха над Индиана с 96:95. Това бе четвърти успех за Булс в последните им пет мача. Дерик Роуз се отчете с 23 точки и 6 асистенции за Чикаго, но в средата на последната част изкълчи левия си глезен. Джими Бътлър добави 17 и 4 асистенции. Дъг МакДърмът нанизаха 11 точки.

Пол Джордж бе най-резултатен за Индиана с 26 точки и 7 борби. Монта Елис се разписа с 20 и 6 асистенции. Си Джей Майлс остана с 19 точки.

Булс стигнаха до аванс от 15 точки през третия период, но Пейсърс не се предадоха и намалиха до 1 точка в края на последната четвърт. В последните секунди на двубоя Пол Джордж получи шанс да донесе успех на Индиана, но не успя да се справи със защитата на Джими Бътлър.