Чикаго Булс нанесе първа загуба за сезона на Орландо Меджик, след като спечели двубоя между двата състава с 99:93. Луъл Денг отбеляза 15 от своите 23 точки за победителите през второто полувреме, с което бе в основата на обрата сътворен от “биковете”.

Денг и Нейт Робинсън бяха в основата на серия от 15:2 точки в полза на Чикаго през второто полувреме, с което домакините преодоляха дефицит от пет пункта и поведоха с осем. В последната четвъртина Орландо стопи преднината на Чикаго, но Робинсън вкара два поредни коша за 74:70 и Булс съумяха да запазят разликата до самия край.

Йоаким Ноа отбеляза 20 точки, спечели девет борби и блокира пет изстрела в полза на Чикаго, докато резервата Робинсън се отчете с 11 точки и шест асистенции за победата.