Детройт Пистънс победи убедително Кливланд Кавалиърс като гост със 103-80. Брандън Дженинг изигра силен мач за Буталата, които имат 7 победи и 23 загуби, а Кавалерите са с 18-12 до момента. ЛеБрон и компания започнаха мача силно, като през първата част натрупаха двуцифрена преднина. През втората обаче Буталата записаха серия от 18-0 и имаха преднина на почивката. Те продължиха със същото темпо и през третата част, за да се откъснат с 16 напред. През последните 12 минути Пистънс направиха победата си още по-убедителна. Дженингс записа 25 точки, 6 асистенции и 5 борби за победителите, а с 16 точки и 17 борби се включи Андре Дръмънд. За Кливланд 20 точки и 10 борби регистрира Кевин Лав, а Тристан Томпсън завърши с 18 точки и 11 борби.