Деян Иванов и Сутор Монтегранро загубиха от Бенетон Тревизо с 67:86 точки в среща от италианското баскетболно първенство за мъже. Деян Иванов бе титуляр, игра 29 минути и завърши с 11 точки и 6 борби. Съотборникът му Рей Алън бе най-резултатен за тима с 15 точки, а за Бенетон 18 точки отбеляза Девин Смит. Монтегранаро е на 5-то място място в класирането с 9 победи и 9 загуби.

Кахасол Севиля, с Калоян Иванов в състава си, постигна победа в 20-ия кръг на испанското първенство. Тимът победи като гост Аликанте със 77:67 точки. Калоян Иванов бе резерва, игра 26 минути за победителите и завърши с 4 точки, 7 борби и 1 асистенция.

Луис Бълок бе най-резултатен с 25 точки за Кахасол. Кахасол е на 9-то място в класирането на първенството с 10 победи и 10 загуби.