Димитър Димитров изигра добър двубой за своя Аркадия Лайънс в поредния кръг на австрийското първенство. Тимът, с българина в състава си, бе гост на Грац и спечели с резултат 80:69. Това бе трети успех за Аркадия, който го оставя на 9-о място, но вече е с два повече от следващите два в класирането.

Домакините спечелиха първата част с 5 точки, но следващите три бяха за Димитров и съотборниците му. Още на почивката те вече водеха с 1 точка, а след третата част вече бяха напред със 7, след което запазиха преднината си.

Българинът бе титуляр за отбора си и игра 35 минути в срещата. За това време той бе втори най-резултатен със своите 13 точки, а освен това имаше и 4 борби, 2 асистенции и 1 открадната топка в актива си.