Близнаците от националния отбор по баскетбол Деян и Калоян Иванови изиграха силни мачове, но отборите им записаха загуби.

Деян и Монтегранаро бяха надиграни от Канту с 67:56 точки в мач от 24-ия кръг на италианското първенство. Иванов бе титуляр, игра 31 минути и завърши с "дабъл-дабъл" - 14 точки и 12 борби, като бе най-резултатен за своя тим. Монтегранаро е на 13-ото място с 10 победи и 14 загуби.

Валенсия, воден от бившия консултант на националния ни отбор Светислав Пешич, победи като гост Кахасол с Калоян Иванов със 74:63 точки в мач от 28-ия кръг на испанското баскетболно първенство. Българинът игра 21 минути и завърши с 2 точки, 4 борби и 1 асистенция. Кахасол е на 13-ата позиция с 13 победи и 15 загуби.