БРУКЛИН НЕТС – Атланта Хоукс 116:104
(19:25, 37:28, 35:24, 25:27)
* Алън Краб наниза 20 точки за успеха на „мрежите“. Демар Керъл вкара 17, а Крис Лавърт и Дианджело Ръсел добавиха по 16 за втората поредна победа на тима от Бруклин. Марко Белинели се отличи с 19 точки за Аталанта, а „ястребите“ допуснаха второ последователно поражение. Допълнителен проблем за Хоукс се оказа контузията на глезена, която германският гард Денис Шрьодер получи 3:37 минути преди края.

Оклахома Сити Тъндър – МИНЕСОТА ТИМБЪРУУЛВС 113:115
(23:28, 31:33, 21:27, 38:27
* Андрю Уигинс вкара три точки от центъра почти със сирената, за да донесе победата на Минесота, който дойде в изключително драматичен край на мача. Кармело Антъни даде аванс на Оклахома Сити с тройка 5,1 секунди преди края, но след това дойде коша на Уигинс, който завърши с 27 точки за успеха на Тимбъруулвс. Карл-Антън Таунс добави 27 точки и 12 борби. Ръсел Уестбрук вкара 15 от своите 31 точки в последната четвърт на мача. Антъни завърши с 23, а Стивън Адамс добави 17 точки и 13 борби.

Лос Анджелис Лейкърс – НЮ ОРЛИЙНС ПЕЛИКАНС 112:119
(22:34, 33:34, 28:26, 29:25)
* Антъни Дейвис се отличи с 27 точки и 17 борби, а Демаркъс Казинс добави 22 точки, 11 борби и 8 асистенции за първата победа на „пеликаните“ от началото на сезона. Итаун Муур вкара 19 точки, а Джру Холидей и Йън Кларк завършиха с по 14 точки за тима от Ню Орлийнс. Резервата Джордан Кларксън беше най-резултатен за Лейкърс. Кентавиъс Колдуел-Поуп, който беше наказан за първите два мача, дебютира за „езерняците“ с 20 точки. Кайл Кузма също вкара 20 точки за тима от Лос Анджелис, а новобранецът Лонзо Бол завърши с 8 точки, 8 борби и 13 асистенции.