Олин Одрин с Филип Виденов допусна загуба в 17-ия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Турция. Тимът отстъпи пред гостуващия Банвит с 67:69 (17:23, 18:12, 15:12, 17:22). Филип Виденов завърши с 12 точки и 5 борби за 34 минути като титуляр. Олин е на 14-то място в класирането с 3 победи и 14 загуби.

Екатерина Димитрова игра 14 минути при победата на Шарлевил с 69:58 точки над Мондевил в мач от 18-ия кръг на френското баскетболно първенство за жени. Българката беше титуляр и записа 2 точки, 2 асистенции и 2 отнети топки. Шарлевил е на 10-то място в класирането със 7 победи и 11 поражения.

В италианската втора дивизия Сан Салваторе победи като гост Муджа с 65:54 точки. Българката Роксана Йорданова игра 40 минути за гостенките и завърши с 17 точки, 5 борби и 4 отнети топки. Във втора дивизия на Испания Херника, с Евелина Гунева в състава си, победи Естудиантес със 78:55 точки в 14-ия кръг. Българката игра 30 минути и се отличи с 20 точки, 9 борби, 3 асистенции и 1 "открадната" топка./БЛИЦ