Дунав 8806 победи Хасково със 76:70 (20:24, 18:15, 19:21, 19:10) в мач от 7-ия кръг на Националната баскетболна лига -жени. Двубоят се игра пред около 800 зрители в залата в квартал "Здравец" в Русе.

След подновяването на играта момичетата на Елена Станкова успяха отново да дръпнат за 49:42 в своя полза. По-малко от 3 минути до края на третата част капитанката Зорница Костова вдигна на крака всички в залата с точна стрелба от "тройката" за 51:51.

Последната четвърт започна при 57:60 в полза на Хасково. Домакините отново обърнаха за 64:62 в своя полза. Последва нова размяна на резултатни атаки за двата отбора, но с подкрепата на публиката и уверени действия в края момичетата на Георги Божков надделяха със 76:70.