Роксана Йорданова и Баскет Сан Салваторе допуснаха тежка загуба в 21-я кръг на италианската втора дивизия, регион Север. Тимът на българката бе домакин на Лопс Милано и отстъпи с резултат 47-83. Йорданова игра 36 минути и се отчете с 3 точки и 9 борби. След този кръг нейният тим заема 9-о място с актив от 8 успеха и 13 поражения, пише bgbasket.com.

16-годишната Александра Петрова игра 11 минути за драматичния успех на Сан Паоло Алгеро с 69-68 над Чиньоли Брони като гост. Петрова игра 11 минути и се отчете с 2 точки и 2 борби. Алгеро е на 7-а позиция в подреждането с 11 победи и 10 загуби.

Даниела Георгиева и Сернавимар Маргера също се поздравиха с успех в кръга. Тимът бе гост на последния Биасоно и спечели с категоричното 63-48. За 22 минути на терена Георгиева завърши с 6 точки и 7 борби. Маргера пък дели 5-6 място в класирането с 12 победи и 9 поражения./БЛИЦ