Екатерина Димитрова и Шарлевил записаха важна победа в поредния кръг на френското първенство. Тимът на българката бе домакин на Нант и победи с резултат 79:67. Така Шарлевил запази шестото място с актив от 7 успеха и 8 поражения и изпревари съперника си за тази позиция.

Шарлевил направи важните крачки за успеха през първото полувреме. След десет минути игра тимът водеше с 5 точки, а на почивката разликата бе 11. Тя се запази след третата част и до края тимът държеше преднината си.

Екатерина Димитрова бе титуляр за втори пореден двубой и отново игра много силно. Тя бе на терена 31 минути и завърши с 13 точки, 3 борби, 3 асистенции и 2 откраднати топки. Българката успя в 3 от 4 опита за 2 точки, вкара единствената си стрелба от тройката и бе 4/4 от наказателната линия.