Янис Адетокунбо реализира 50 точки, 13 борби и 4 асистенции при победата на Милуоки Бъкс като домакин на Ню Орлиънс Пеликанс със 135:100 в мач от редовния сезон на Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада (НБА). Джру Холидей добави 17 точки, а Брук Лопес вкара 15 за четвъртия пореден успех на Бъкс. Те записаха средно 133.3 точки по време на серията си.

Хосе Алварадо отбеляза 18 точки, а Йонас Валанчунас и Трей Мърфи завършиха с по 16 за Пеликанс, които загубиха осми пореден двубой и 11-и от последните си 16 мача.

Кливланд Кавалиърс надигра Лос Анджелис Клипърс със 122:99 като домакин в друга среща от вечерта. Джени Осман се отчете с 29 точки, от които седем тройки, за да помогне за успеха. Домакините изиграха много силно първо полувреме, след което поведоха с 63:34. Брандън Бостън джуниър отбеляза 24 точки за гостите от Клипърс.

Домакински успех записа и Мемфис със 112:100 срещу Индиана след 27 точки, 15 асистенции и 10 борби на Джа Морант. Това бе втори пореден „трипъл-дабъл“ за Морант, а Мемфис прекъсна поредица от пет загуби. Джарън Джаксън се включи с 28 точки и 8 борби за Гризлис, а Бенедикт Матърин завърши с 27 точки и 8 борби за Пейсърс.

Шарлът Хорнетс надигра Маями Хийт у дома със 122:117 в друг мач от НБА. Тери Розиър реализира 31 точки, а Пи Джей Уошингтън добави 22 за домакините. Гордън Хейуърд допринесе с 20 точки, а ЛаМело Бол се отчете с 19 точки, 7 борби и 7 асистенции за Хорнетс, които постигнаха едва трета победа в последните си 13 домакински двубоя. Джими Бътлър вкара 28 точки за Хийт.