ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Четвъртият двубой от финалната серия от битката за титлата между Панатинайкос и Олимпиакос с българина Александър Везенков бе прекъснат заради грозни сцени.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

При оставащи 2:46 минути до края на третата четвърт при 63:35 за гостите, отборът на Олимпиакос трябваше да бъде прибран в съблекалните, тъй като ядосаните фенове на ПАО започнаха да хвърлят бутилки, бомбички и факли по пейката на гостите.

Освен това един от тримата съдии е бил уцелен с една от бутилките, които привържениците на домакините са изпратили по посока терена.

След предупреждения да спрат агресията, ултрасите на Панатинайкос нахлуха на игрището, а други започнаха да трошат седалки.

Все още не е ясно дали срещата ще се доиграе днес, или пък дори няма да се стигне до служебна загуба.

Везенков и компания водят с 2-1 успеха и при победа тази вечер, ще вдигнат трофея. Българинът не тренира няколко дни заради контузия, но се възстанови за дербито тази вечер.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!