Тимът на Хасково разгроми Септември с 99:53 (31:8, 26:6, 24:22, 18:17) като гост в мач от 12-ия кръг на женското баскетболно първенство. За лидера това беше осма победа от началото на сезана. Младият отбор на Септември допусна десета загуба от десет изиграни мача.

В зала "Триадица" гостенките от Хасково убиха всякаква интрига в мача още през първото полувреме, завършило при разгромния резултат 57:14 в тяхна полза.

През вторите 20 минути играта бе доста по-равностойна, но това вече бе без особено значение. Челси Лий вкара 29 точки за Хасково а Виолина Кочева и капитанката Радостина Димитрова завършиха с по 17.

За Септември Ивона Илиева бе най-резултатна с 20 точки, а с 11 приключи Александра Петрова.