Лос Анджелис Клипърс постигна седма поредна победа в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада, след като се наложи с 94:89 над Чикаго Булс като гост. Крис Пол вкара важен кош в последната минута на срещата, а Клипърс води в Тихоокеанската дивизия с 15 победи и 6 загуби, което е най-добрият им старт на сезона от 1991/92.

Крис Пол завърши срещата с 18 точки, включително и два наказателни удара в последната минута. Блейк Грифин добави 22 и 10 борби за успеха. За Биковете от Чикаго Карлос Буузър приключи мача с 24 точки и 13 борби.

Домакините опитаха обрат в мача в последната четвърта част, когато съкратиха аванс от 9 точки на Клипърс, но силите им стигнаха до тука. Иначе те са лидери в Централната дивизия с баланс 11/9.