Крис Пол отбеляза 29 точки, а неговият ЛА Клипърс навакса 19 точки пасив, но успя да запише 16-а поредна победа в НБА. Ножиците спечелиха мача си срещу Юта със 116:114. Пол вкара последните седем точки за своя тим, който остава отборът с най-дълга победна серия този сезон. В началото на второто полувреме тимът от ЛА изоставаше с 55:74, но до края на третата част записаха 29-14. Блейк Грифин добави 22 точки и 13 борби, а ДеАндре Джордан – 16 точки и 10 борби.

В последните секунди бишият играч на Клипърс Ранди Фойе имаше шанс да донесе победата на Джазмените, но опитът му от линията за 3 токи бе спрян от Мат Барнс, а нарушение не бе отсъдено. Фойе завърши с 28 точки за Юта. Ал Джеферсън добави 22 точки, а Гордън Хейуърд – 17. Това бе първа домакинска загуба за Юта от 3 декември, когато отново Клипърс ги победи със 105:104.

Клипърс са начело в Тихоокеанската дивизия на Западната конференция с 26 победи и 4 загуби. Юта се намира на опашката на Северозападната дивизия на Западната конференция с 15 успеха и 16 поражения.