Леброн Джеймс наниза 30 точки, а Маями се наложи над гостуващия Торонто със 102:97. Резервата Майкъл Бийзли добави 17 точки за победата на шампионите. Канадците имаха аванс от 77:68 в третата част, но допуснаха обрат.

ДеМар ДеРозан беше най-добър за гостите с 26 точки и 6 асистенции.

Лидерът в лигата Индиана постигна труден успех с 82:78 над домакина Кливлънд. Гостите имаха солиден аванс от 74:58 в началото на последната четвърт, но допуснаха съперника да се доближи на точка 55 секунди преди края при 79:78. До сирената Рой Хибърт вкара фаула и Дейвид Уест също се разписа от наказателната линия, за да гарантира успеха на тима.

Пол Джордж завърши с 16 точки, 5 борби и 6 асистенции за Индиана, а Хибърт добави 15 точки. СиДжей Майлс завърши с 21 точки за Кливлънд.