17-годишните момчета на италианския баскетболен Римини постигнаха победа в 18-ия кръг на първенството на своя регион. Тимът, в който играе българинът Мартин Чавдаров, надви като гост Баскет Сан Ладзаро с резултат 78:62. Така Римини вече е с 24 точки и заема петото място в класирането.

След първата част Римини водеше с 15:12, като добри изяви имаше именно Чавдаров, информира bgbasket. През втората част тимът увеличи максимално преднината си, като отново българинът заедно със съотборника си Егбуту бяха в основата на натрупването на разликата. След паузата гостите запазиха своят аванс и стигнаха до победата.

Чавдаров като цяло изигра добър двубой и се справи на ниво в мача. Българинът игра по-силно през първото полувреме и завърши с общо 13 точки и 8 борби.