Мартин Дурчев и Планаса Навара продължават да са без успех през новия сезон във втора испанска дивизия. В поредния 6-и кръг тимът гостува на Овиедо и загуби със 70-99. Така тимът остана единствен без победа до момента, като другият такъв е вторият отбор на гранда Барселона, който обаче има мач днес. Дурчев и компания започнаха добре и спечелиха първата част с 4 точки, но пък още през втората домакините обърнаха резултата. На почивката те вече водеха с 10 точки, а след третата част разликата стана 22, след което нямаше проблеми. Дурчев бе титуляр за тима си и игра общо 17 минути. За това време той опита само една стрелба от тройката, която бе неуспешна, а успя и в четирите си опита от наказателната линия за общо 4 точки. Отделно той добави в актива си и 2 борби и 1 асистенция./БЛИЦ