Милуоки победи Кливланд със 108:105 точки след две продължения и сложи край на серията на гостите от осем поредни победи в първенството на НБА. Майкъл Картър-Уилямс се отчете със 17 точки и 5 борби за Милуоки. Грег Монро и Янис Антетокунмпо добавиха по 16 точки и спечелиха съответно 17 и 11 борби. Грейвис Васкес завърши с 13 точки.

Леброн Джеймс беше най-полезен за Кливланд и записа "дабъл-дабъл" - 37 точки и 12 борби. Кевин Лав се отличи с 24 точки и 12 борби, а Ричард Джеферсън вкара 14 точки. Леброн Джеймс вкара 6 точки в последните две минути на редовното време и Кливланд изравни 88:88. Домакините спечелиха второто продължение с 12:9, а с това и срещата. Кливланд губи за пръв път от 27 октомври, когато започна новия сезон в НБА.

Далас постигна шести успех за сезона, след като се наложи като гост над Хюстън със 110:98 точки. и спечелиха битката за Тексас. За домакините това е трета поредна загуба.

За победителите Реймънд Фелтън завърши с 23 точки и 6 борби. Чарли Виланова добави 19 точки и 5 борби. Джеймс Хардън се отличи с "дабъл-дабъл" за Хюстън - 25 точки и 10 асистенции. Терънс Джоунс реализира 23 точки, а Джейсън Тери вкара 19 точки. Двубоят започна с минута мълчание в памет на жертвите от атентатите в Париж.

Всички резултати от тази нощ в НБА - ТУК!