Монтана 2003 записа девета поредна домакинска победа в женската НБЛ. Тимът бе домакин на последния Берое Стара Загора и спечели с резултат 75-66. Домакините изиграха силно първо полувреме и натрупаха солиден аванс, който бе почти стопен в последната част. В края обаче Монтана удържа успеха и взе общо 11-и от началото на сезона. Най-резултатна за победителките стана Олена Самбурска с 22 точки, към които добави 10 асистенции. С дабъл-дабъл се отчете и Радостина Славова след 15 точки и 12 борби, а с 13 точки и 6 асистенции приключи Стефка Николова. За гостите силно игра Зорница Найденова с 28 точки и 6 борби. Добре се справи и Златина Калоферова с дабъл-дабъл от 18 и 12, а бившият гард на домакините Ивелина Вранчева приключи с 10 точки, 8 борби, 7 асистенции, но и 6 грешки./БЛИЦ