Лос Анджелис Лейкърс победи Филаделфия със 113:111 след продължение. Кенан отбеляза 10 точки в последната четвърт, а кош на Смит изведе Сиксърс напред със 100:98 в последната минута. Джордан Кларксън обаче се превърна в герой за Лейкърс, като изравни на три пъти резултата в края на редовното време и прати мача в продължение след 102:102. В допълнителното време “езерняците” бяха по-съсредоточени, а 0.9 сек. преди финалната сирена Кларксън бе точен за крайното 113:111. Новобранецът бе над всички за Лейкърс и записа дабъл-дабъл – 26 точки и 11 асистенции. Джабари Браун достигна до най-добрите си показатели в кариерата – 22 точки. Уейн Елингтън добави 20 точки. Раян Кели се отчете с 16 и 7 борби. Младокът Нелсън Ноел също стигна до двойните показатели за Филаделфия – 19 точки и 14 борби. Айзея Кенан наниза 18. Иш Смит остана със 17 точки и 5 борби./БЛИЦ