Маями Хийт – Оклахома Сити Тъндър 86:94
(27:24, 23:25, 17:23, 19:22)

За първи път през сезона Оклахома Сити Тъндър излезе с положителен баланс в НБА, след като се наложи с 94:86 над Маями Хийт като гост.

В среща между финалистите на НБА от сезон 2011/12 Кевин Дюрант поведе „гръмотевиците“ с 19 точки, 8 борби и 8 асистенции. Ръсел Уестбрук добави 19 точки, 10 борби и 6 асистенции. Така Оклахома Сити вече е с 21 победи и 20 загуби през сезона.

Дуейн Уейд се завърна след два мача почивка заради контузия и вкара 18 точки за Маями. Центърът на „горещите“ Хасан Уайтсайд усука глезена си през втората четвърт и не игра до края на мача. Хийт вече е с баланс от 18 победи и 23 загуби от началото на сезона.

Денвър Нъгетс – Сан Антонио Спърс 99:109
(20:20, 28:31, 28:29, 23:29)

Денвър Нъгетс записа четвърта поредна загуба, след като в домакински мач отстъпи с 99:109 на Сан Антонио Спърс.

Каухи Леонард се отличи със 17 точки и 15 борби за четвъртата последователна победа на „шпорите“. Тони Паркър наниза 18 точки, а Тим Дънкан добави 16. Сан Антонио има 27 победи и 16 загуби до момента.