Мартин Дурчев и Планаса Навара постигнаха трета победа от началото на сезона в испанската втора дивизия. В среща от десетия кръг на шампионата тимът бе гост на Баскет Коруня и спечели с 66-65. Планаса вече е с баланс 3-7 и заема 11-а позиция. Дурчев и компания започнаха по-добре и до почивката взеха аванс от 15 точки. След третата част той остана комфортен и разликата бе 13 точки, но в последната домакините се вдигнаха на щурм. В крайна сметка те доближиха гостите си и имаха шанс за победа, но в края Планаса Навара спечели. Дурчев бе титуляр, игра 31 минути и направи най-добрия си мач от началото на сезона. Българинът завърши със 17 точки, 4 борби и 4 асистенции, като успя в 4 от 5 опита за 2 точки и 3 от 6 от тройката./БЛИЦ