Баскетболният Динамо Букурещ допусна четвърта поредна загуба в румънското първенство. Тимът падна от лидера Орадеа с 81:92 като гост в мач от 20 кръг на шампионата. Воденият от Александър Тодоров-Ацо Динамо е с баланс от девет победи и единадесет загуби и заема седмо място във временното класиране.

Павел Маринов отново игра много силно за столичани. За 34 минути бившият капитан на Балкан и настоящ на Динамо се отчете с 13 точки и 4 асистенции. Ненад Шулович в пореден мач бе много полезен и стигна до дабъл-дабъл с 20 точки и 11 борби. Друг бивш състезател на Балкан - Ноа Далман, игра нетипично слабо, като се отчете само с 2 точки и 2 борби. Американецът бе уникален по време на престоя си в Балкан (Ботевград), но в  последните мачове е доста колеблив за Динамо. Далман вероятно има оправдание, тъй като и в този мач игра със счупен нос и специална маска.