Баскетболният "Левски" победи Сигал (Прищина) с 90:72 в контрола, играна в София.

Двубоят бе равностоен само в първите няколко минути, след което баскетболистите на Левски записаха добра серия, с която си осигуриха двуцифрен аванс – 32:18 след 10 минути игра.

През втората четвърт играта се изравни, но въпреки това, „сините” нямаха особени проблеми да задържат преднината си. Най-резултатен за българите беше Христо Захариев, който отбеляза 23 точки, Павел Иванов и Станимир Маринов добавиха съответно по 15 и 13 точки, а Милан Пупович приключи с 10 точки.

За гостите от Косово, които пристигнаха в София един час преди първия съдийски сигнал, Дардан Бериша се отличи с „дабъл-дабъл” – 22 точки и 10 асистенции, а Аарън Макгий вкара 18 точки.