С много точна стрелба от линията за трите точки „Левски” победи Ямбол в мач от 21-ия кръг на баскетболното ни първенство. Момчетата на Тити Папазов надделяха с 98:84, като с основен принос за това бяха 14-те коша от далечно разстояние. Ямбол пък се отчете само с 4.

"Сините" влязоха по-организирани в мача и само за пет минути дръпнаха с 19:9. В края на първата четвъртина „Левски” бе с аванс от 33:21, а на почивката резултатът бе 49:37 в тяхна полза.

След завръщането от съблекалните "сините" продължиха да нижат тройки, като в един момент преднината им стигна до 24 точки. В последната част играчите на Юли Радионов опитаха да скъсят дистанцията, но това се оказа непосилна задача.

Капитанът на „Левски” Павел Иванов се отличи с 32 точки, Алекс Симеонов добави 20, а Димитър Ангелов се отчете с 19 точки и 7 борби. Тайлър Лейзър бе над всички за Ямбол с 20 точки и 9 асистенции.