“Левски” постигна впечатляваща победа над КК Куманово в мач от ЕВРОХОЛД Балканска Лига. “Сините” надиграха македонците със 103:66 и си върнаха за загубата преди месец. Успехът бе четвърти за момчетата на Тити Папазов от началото на сезона.

"Сините" показаха отлична игра на бърза атака и след 10 минути водеха с 28:11, а до полувремето разликата бе 23 точки - 57:34.

Гостите се вдигнаха след старта на второто полувреме и намалиха разликата до 14 точки, но “Левски” отново даде газ и стигна до 74:52 след 30 минути игра.

Разликата продължи да набъбва от началото на четвъртата част и стигна до 30 точки. Домакините продължиха да търсят възможно най-голяма разлика, като крайния резултат бе фиксиран на 103:66.

Марко Маринович бе най-резултатен за "сините" с 22 точки, Николай Върбанов добави 16. Всички 12 играчи на Тити Папазов се разписаха в днешната среща.

Александър Костоски реализира 14 точки за КК Куманово, Марян Младеновик и Деян Микич добавиха по 13.