ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Българската баскетболна звезда Александър Везенков игра 11 минути при загубата на Сакраменто Кингс със 121:126 от Индиана Пейсърс у дома.

Спортист №1 на България изигра силен мач, в който записа 7 точки, 3 борби, открадната топка и 1 блок. Срещата с Индиана бе третата най-добра за Везенков в последните пет, що се отнася до време на игрището и брой точки.

Въпреки това той не успя да помогне на тима си, който записа четвърта поредна загуба и вече е на седмо място в Западната конференция.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Срещата започна равностойно, а Индиана взе аванс от три точки след първата четвърт. На почивката авансът на гостите бе 13 точки, а Везенков и компания успяха да стопят три в третата четвърт. Последната част също бе по добра за "кралете", но те вкараха само пет точки повече от съперника и загубиха.