Втора победа от началото на сезона във 2В испанска дивизия записа отборът на Радостина Димитрова. В мач от третия кръг Конкеро надигра Сегле като гост със 72:62. Тимът взе аванс от 10 точки още след първата част и го поддържаше до края на срещата. Българката бе титуляр за своя отбор и за 30 минути се отчете с 10 точки и 5 борби.

В друг мач от същата дивизия Кравик Реус с Полина Хаджиянкова в състава си допусна трета поредна загуба, пише bgbasket. Тимът на българката падна като гост на Реал Каное с 51:56.

Кравик Реус почна последната част с 8 точки аванс, но слаби десет минути в края доведоха до това поражение. Хаджиянкова почна мача на пейката и игра малко повече от 24 минути, като бе най-резултатна за своя отбор с 12 точки.