Българският баскетболист Иван Лилов направи силен мач за Киети при победата със 76:67 над Фортитудо Болоня в мач от Източната дивизия на италианската Серия А2.

На почивката гостите водеха с 4 точки, но със силна защита в третата част Киети навакса пасива си и дори поведе с шест точки. Четвъртият период започна силно за Киети, който направи серия от 10:2, но гостите успяха да намалят изоставането си само на четири точки. След това Лилов направи пет поредни точки и гарантира успеха на тима си.

Иван Лилов се отличи с 22 точки, 4 борби и две асистенции за победата. Той започна като титуляр и игра близо 37 минути. Това беше шести успех за Киети от началото на сезона, като тимът има и девет загуби и вече е на 11-о място в класирането.