ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

България започна с поражение с 80:86 като гост на Норвегия предквалификациите за Евробаскет 2025.

Двубоят не започна добре за "лъвовете", след като скандинавците поведоха с 10:0. Все пак в края на първата част нашите баскетболисти изоставаха само с 1 точка при 21:22.

Във втората четвърт играта на българския състав бе неубедителна. В края на вторите десет минути обаче изоставахме с 10 точки при 39:49.

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Нещата се влошиха в третата част, когато имахме сериозни проблеми и в нападение, като отбелязахме само 8 точки. В края на третата четвърт изоставахме с повече от 20 точки - 47:68.

В последната четвърт България започна да намалява изоставането си, като в нападение бяхме далеч по-резултатни. Все пак крайната победа отиде за скандинавците.

Най-резултатен бе Харалд Фрай с 24 точки, освен това записа 1 борба и 4 асистенции на името си. За България най-резултатен пък беше Коди Милър-Макинтайър с 20 точки, 4 асистенции и 4 борби.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!