Александър Везенков и Арис постигнаха четвърта поредна победа в Гърция. Българинът и съотборниците му се справиха с ПАОК след 78:77 като гости в мач от 17 кръг в първенството на южната ни съседка. 206-сантиметровото тежко крило на Арис отново се развихри и остави на сметката си дабъл-дабъл – 29 точки и 14 борби, към които добави 3 асистенции за общо 34 минути в игра. При стрелбата си Везенков бе 5/9 за две точки, 5/10 от тройката и 4/6 от линията за изпълнение на наказателни удари. През първото полувреме двата отбора си размениха по една част, като домакините бяха по-убедителни през първите 10 минути – 21:15. До почивката обаче Везенков и съотборниците обърнаха нещата в своя полза за 43:35 след 20 минути игра. След паузата ПАОК увеличи оборотите и не остави на съперника да се измъкне напред. В самия край на двубоя Везенков подпечата успеха на тима си с успешен наказателен удар за крайното 78:77.