Тофаш (Бурса) постигна седма поредна победа в турското баскетболно първенство. Тимът разгроми гостуващия Афион Беледиеспор с 89:65 (15:10, 24:19, 19:15, 31:21) в 7-ия кръг.

Нашият баскетболист Калоян Иванов игра 25 минути и записа с 12 точки, 10 борби и 1 асистенция. Тофаш е на второ място във временното класиране с пълен актив от седем успеха.

Братът на Калоян - Деян Иванов, пък изигра много силен мач за победата на своя Торино над един от лидерите в италианското първенство и участник в Евролигата Емпорио Армани Милано. Иванов и компания се наложиха у дома с 85:83 за втората си победа за сезона, като те имат и 5 загуби.

Деян Иванов беше на терена 35 минути, през които вкара 17 точки и добави 9 борби.