Цървена Звезда победи Валенсия с 86:82 като гост. Това бе трети пореден успех за „звездашите“, които имат баланс от пет победи и седем загуби. Джеймс Фелдайн реализира 26 точки, към които допълни 5 асистенции. Тайлър Рочести се отчете с 13 точки, а Перо Антич добави 10 точки. Фернандо Сан Еметерио бе най-резултатен за Валенсия със 17 точки. Тибор Плайс завърши с 13 и 7 борби. Алберто Абалде остана с 12 точки. След края на третата четвърт домакините от Валенсия водеха с 63:56. В последната част обаче Звезда направи серия от 17:0 и спечели частта с 30:19, а с това и двубоя.Ѝ
--------------------------------------------------

ЦСКА Москва вече е еднолично на върха в класирането в редовния сезон. Момчетата на Димитрис Итудис разбиха Макаби Тел Авив със 101:86. Така руснаците вече имат 10 победи и 2 загуби, докато вторият Олимпиакос е с 9 успеха и 3 поражения. Нандо Де Коло отбеляза 26 точки, Кори Хигинс добави 17  , а Серхио Родригес остана с 15 точки. Норис Коул бе най-резултатен за Макаби Тел Авив с 24 точки и 7 асистенции. ДеШоун Томас реализира 14. Джейк Коен остана с 12 точки.

ЦСКА Москва - Макаби Тел Авив 101:86
Валенсия - Цървена звезда 82:86
Панатинайкос - Армани 80:72
Анадолу Ефес - Баскония 81:82