ЦСКА победи Берое със 105:65 (21:9, 27:27, 26:21, 30:14) в двубой от 29-ия кръг на първенството.

По този начин серията на "армейците" в НБЛ достига осем поредни победи, като отборът се изкачва до второто място във временното класиране с актив от 18-8. Берое остава на шестата позиция с баланс от 12-15.

В срещата имаше интрига само през първото полувреме, в което Берое се държеше на разлика от порядъка на шест до десет точки. В третата четвърт обаче домакините превключиха на съвсем различна скорост и разликата се вдигна до 17 точки при 74:57. Защитата на старозагорци не съумяваше по никакъв начин да спре офанзивната мощ на "червените" и в лежерно темпо те затвориха мача в своя полза, преминавайки кота 100.

Зейн Ноулс завърши с 21 точки и 7 борби за ЦСКА. Таменанг Чо прибави 16 точки и 9 борби, Брандън Йънг и Драган Зекович нанизаха по 12 точки, а Андрей Иванов добави още 11 точки.

Дариъс Хол бе над всички за Берое с 26 точки и 5 борби, докато Мартин Стефанов се разписа с 10 точки и 5 овладени топки.