Баскетболният ЦСКА (Москва) записа десета поредна победа от началото на сезон 2011/12 в Евролигата, след като се наложи при визитата си на Уникаха (Малага) с 91:83. Московските “армейци” завършиха начело в група "В" без нито едно поражение. Най-полезен за ЦСКА беше Милош Теодосич, който завърши с „дабъл-дабъл” – 18 точки и 10 асистенции, а Ненад Кръстич и Антон Понкрашов приключиха срещата съответно с по 14 и 13 точки.

Трима баскетболисти вкараха по 16 точки за състава на испанците – Джералд Фич, Джоел Фрийленд и Хворе Перич, Лука Зорич и Марк Пейн се отличиха с по 12.

През първото полувреме играта бе равностойна, като двата отбора си размениха лидерството на няколко пъти. В крайна сметка гостите от Москва се оттеглиха на почивката с малък аванс – 44:41.

Руснаците излязоха по-мотивирани за третата четвърт. Страхотната игра на Милош Теодосич беше в основата на успешните атаки на ЦСКА, което доведе и до увеличаване на разликата – 71:63. В заключителните десет гостите от Москва продължиха да трупат аванс и спечелиха с 91:83.