Само десет дни след победата над ПАОК за Купата на Гърция, Арис и Александър Везенков не можаха да повторят успеха. В своята зала "жълто-черните" пропуснаха да спечелят и загубиха с резултат 75-79 след продължение. Това бе мач от втория кръг на гръцкото първенство, след който Арис е с баланс 1-1. След първото полувреме Арис водеше с 8 точки, но второто тръгна със серия от 11-0 за ПАОК. След това гонитбата в резултата беше сериозна, а в края Арис изпусна златен шанс за успех. Тимът изоставаше с 3 точки, но първо изравни, а след това при оставащи 45 секунди дръпна също с 3 точки. Ди Джей Купър отбеляза тройка 30 секунди преди края, за да изравни отново резултата, след което мачът отиде в продължение. В него ПАОК дръпна с 4 точки, Арис свали на 1, но грешки в последната минута лишиха домакините от победа. Везенков бе титуляр в срещата и игра малко повече от 17 минути. Той вкара първите си две стрелби и завърши с общо 4 точки, а освен това хвана и 1 борба./БЛИЦ