Александър Везенков бе най-резултатен за Арис при загубата от Панатинайкос с 59-71 в мач от 20-ия кръг на редовния сезон в гръцкото първенство. ПАО продължава да е лидер в класирането с 19 победи и една загуба, а Арис е в средата с актив 8-12. В следващия кръг Везенков и компания посрещат друг сериозен противник – Олимпиакос. Арис се държеше близо до съперника през първата четвърт и след нея изоставаше с 4 точки, предава Bgbasket.com. До почивката обаче ПАО дръпна с 16 напред, а след 30 минути разликата вече беше 20. Арис спечели последния период, но нямаше как да предотврати загубата. Везенков бе най-резултатен за тима си с 13 точки и овладя най-много борби – 6. За Панатинайкос Зак Райт вкара 15 точки.