Българският баскетболен национал Филип Виденов и Цървена звезда постигнаха четвърта победа в Група “F” на Еврокъп, след като се наложиха с 88:86 над Динамо (Москва) като гост.

Виденов, който доскоро лекува контузия в глезена, игра 12:48 минути за Звезда и се отчете с 6 точки, 1 борба и 3 асистенции. Най-резултатен за сръбския тим бе американецът Майк Тейлър, който вкара 22 точки.

Сергей Биков наниза 17 точки за Динамо (Москва), Алексей Швед добави 15, а Дмитрий Хвостов реализира 14.

Това бе пета поредна загуба в групата за Динамо, докато Цървена звезда е с актив от четири победи и една загуба и има големи шансове да се класира за 1/8-финалите на Еврокъп. В другия мач от Група "F" по-късно днес Бенетон приема Шоле Баскет./БЛИЦ