Хюстън Рокетс нанесе на Юта най-тежката домакинска загуба в историята на "джазмените". Ракетите спечелиха със 125:80. Преди катастрофата Юта имаше серия от шест поредни победи у дома, но снощи силите им ги напуснаха срещи Джеймс Хардън и компания. Хардън вкара 25 точки за категоричния успех. Маркъс Морис добави 16, а друг от резервите – Карлос Делфино – 14 точки, като и двамата записаха по четири тройки. Омер Ашък се отличи с 19 борби.

Хюстън водеше с 25 точки още през втората част, увеличи аванса си на 35 през третата и до края на мача продължи да трупа преднина. Ранди Фой бе най-резултатен за Юта с 12 точки, Ал Джеферсън завърши с 10, а тимът им вкара само 39 точки през първото полувреме.

Чикаго Булс се върна на победния път в НБА, след като надигра Шарлът Бобкетс с 93:85 в своята зала "Юнайтед Сентър". "Биковете" взеха комфортна преднина от 9 точки след първите две части и успяха да я поддържат до края на мача.

Най-резултатен за успеха на Чикаго бе Джими Бътлър с 19 точки. Силен мач направи и Йоаким Ноа с дабъл-дабъл от 13 точки и 18 борби. Кемба Уокър и Бен Гордън пък отбелязаха по 18 точки за Шарлът, но те не бяха достатъчни за гостите да запишат по-добър резултат в срещата.