Хъл Сити разби с 6:0 Фулъм в мач от 19-ия кръг на Висшата лига в Англия. Димитър Бербатов не игра за гостите от Лондон и остана извън групата. Българинът вероятно все още не е възстановен от контузия, която е причина да пропусне три поредни мача. За последно Бербатов игра на 14 декември, когато се разписа от дузпа при загубата с 1:4 от Евертън.

Хъл Сити не беше печелил три точки от 1 декември, когато победи Ливърпул с 3:1. От тогава в пет поредни мача тимът не успяваше да стигне до успеха, но днес го постигна срещу Фулъм. Първото полувреме завърши при резултат 0:0, но през втората част домакините нанизаха шест попадения във вратата на Стокдейл. Ахмед Ел Мохамади откри резултата в 49-ата минута. Между 60-ата и 84-ата минута, т.е. за 24 минути, Хъл Сити вкара пет гола! Роберт Корен покачи на 2:0 в 60-ата минута, три по-късно Джордж Бойд направи 3:0. Том Хъдълстоун реализира за 4:0 в 67-ата минута. Последва кратка голова пауза, за да дойде 74-ата минута, когато за 5:0 се разписа Мат Фрайът. Крайното 6:0 оформи отново словенецът Роберт Корен в 84-ата минута.

АНГЛИЯ ВИСША ЛИГА, 19 КРЪГ
28.12.13
14:45 ч.
Уест Хям - Уест Бромич 3:3
1:0 Джо Коул (4), 1:1 Никола Анелка (40), 1:2 Никола Анелка (45), 2:2 Модибо Маига (67), 3:2 Кевин Нолън (67), 3:3 Сайдо Бераньо (69)
28.12.13
17:00 ч.
Хъл Сити - Фулъм 6:0
1:0 Ахмед Ел Мохамади (49), 2:0 Роберт Корен (60), 3:0 Джордж Бойд (63), 4:0 Том Хъдълстоун (67), 5:0 Мат Фрайът (74), 6:0 Роберт Корен (84)