Българският нападател Димитър Бербатов игра като резерва за ПАОК, който завърши 0:0 в домакинството си срещу Краснодар от група „С“ на Лига Европа.

В началото Бербатов бе оставен на резервната скамейка, а атаката на „черно-белите“ поведе капитанът Стефанос Атанасиадис. Бившият футболист на „Левски“ Гари Родригес бе в стартовия състав на гръцкия тим. Сред титулярите на Краснодар пък бе друг бивш играч на „сините“ - Жоазиньо.

През първата част съперниците не успяха да си вкарат гол, а и нямаха сериозни положения за попадение. След почивката хърватският треньор на домакините Игор Тудор реши да вкара в игра Бербатов, който в 57-ата минута замени Атанасиадис. Българинът обаче също не успя да помогне на съотборниците си да стигнат до трите точки.

Минута преди края на срещата двата тима останаха в намалени състави, след като Йедржейчик от гостите и Жайро от домакините получиха червени картони.

ПАОК – Краснодар 0:0

ПАОК: Гликос, Скондрас, Малезас, Мигел Витор (46 - Леовац), Рикардо Коста, Родригес, Каче, Сабо, Пелкас (72 - Роберт Мак), Жайро, Атанасиадис (57 - Бербатов)

Краснодар: Дикан, Страндберг, Йендрейчик, Гранквист, Калешин, Торбински (82 - Газински), Ахмедов (65 - Мамаев), Лаборде, Жоазиньо, Каборе, Смолов (63 - Ари)