Фулъм завърши наравно 1:1 с испанския Бетис в поредната си предсезонна контрола. Мачът се игра на "Крейвън Котидж", а 90 минути на терена за домакините беше Димитър Бербатов. Митко обаче не успя да накаже съперника, въпреки че имаше няколко ситуации пред вратата на гостите от Испания.

Избраниците на Мартин Йол откриха резултата в 13-ата минута чрез Стив Сидуел, който засече с глава центриране от корнер на Брайън Руис.

След това Бетис бе по-опасният тим на терена, но не успя да материализира превъзходството си. На моменти пък Бербатов се принуди да играе в отбрана.

В 53-ата минута все пак логичното се случи и испанците изравниха. Носа Игиебор разстреля Мартен Стекеленбург отблизо и направи 1:1. Шест минути по-късно Родайега вкара топката във вратата на Бетис, но попадението бе отменено поради засада.

В събота Фулъм ще изиграе последната си проверка преди старта на Висшата лига - срещу Парма.