Манчестър Юнайтед приема Астън Вила на "Олд Трафорд" от 22:00 часа тази вечер. Очаква се един срещу друг да се изправят Димитър Бербатов и Стилиян Петров. Сблъсъкът е от 25-ия кръг на Висшата лига, като преди него "червените дяволи" са на върха с 51 точки, а Вила е 13-и с 28.

Преди днешния мач Бербо и Стенли са си разменили по 2 победи, откакто играят в Англия. В края на февруари миналата година Митко дори измъкна трофей под носа на Стилиян. Манчестър Юнайтед победи с 2:1 Астън Вила в първия български финал на "Карлинг Къп" (Купата на Лигата в Англия). И двамата играха по 90 минути на "Уембли", като след последния съдийски сигнал Бербо се радваше, а Стенли плачеше. Преди този мач
всичките им сблъсъци един срещу друг бяха все за Висшата лига.

През ноември миналата година двата отбора завършиха 2:2 на "Вила Парк". Тогава обаче домакините бяха без Стилиян Петров, а Митко игра 73 минути за "червените дяволи".

Стенли пази добри спомени от последното си гостуване на "Олд Трафорд". То бе на 12 декември 2009 година, когато Вила победи с 1:0 с гол на Габриел Агбонлахор. В срещата от Висшата лига Петров игра 90 минути, а Бербо се появи на смяна в 63-ата минута, но не успя да спаси Манчестър Юнайтед от поражението. /