Новият треньор на Берое Владимир Манчев беше официално представен на пресконференция в Стара Загора. На брифинга присъства и другото ново лице в клуба - Атанас Дафинов, който беше назначен за главен изпълнителен директор.

"Амбицията е да се завърнем веднага в Първа лига. Стара Загора не е град, който да бъде в "Б" група", каза Дафинов.

"Благодаря на Ернан Банато за поканата. Виждам голямо желание нещата да се подобряват. Гарантирам ви, че ще направим всичко възможно Берое да се върне в елита", коментира Владимир Манчев, който за последно беше начело на Миньор (Перник).

"Всичко ще се плаща навреме", увери бившият голмайстор.

Манчев и Дафинов обявиха и две нови попълнения - Симеон Вешев и Борислав Вакадинов от Марек.

"Ще привлечем няколко играчи", добави Манчев.

Той и Дафинов призоваха феновете на Берое да подкрепят отбора и треньорския щаб.