Какви бяха прогнозите на Станислав Станков и Георги Младенов за крайния резултат в играта Букмейкър БЛИЦ може да вините - ТУК

ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Славия записа класическа домакинска победа с 3:0 над Берое в мач от 21 кръг на efbet Лига. Тони Тасев се отличи с две попадения за успеха на „белите“.

Така тимът на Златомир Загорчич спря негативната си серия от два мача без успех, която беше регистрирана в края на есенния дял. За старозагорци това беше трети пореден мач без победа.

Славия взе ранен аванс още в седмата минута. Денислав Александров центрира отдясно, а в наказателното поле Тони Тасев плонжирайки засече топката с глава, за да я прати във вратата на гостите.

В 20-ата минута „белите“ получиха шанс да удвоят преднината си, след като съдията Владимир Вълков отсъди дузпа за нарушение на Енцо Еспиноса срещу Александров. Галин Иванов обаче учели десния страничен стълб при удара си от бялата точка.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Седем минути преди почивката Славия все пак стигна до втори гол. Тасев се разписа за втори път в мача. Той беше точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу него самия на вратаря Родриго Ачинели.

В 67-ата минута Иван Минчев нямаше шанс да се разпише за домакините, след като опита далечен удар, но топката се отби от напречната греда.

Авансът на „белите“ стана класически в 83-ата минута. Владимир Николов настигна дълго извеждащо подаване зад гърба на защитата и успя да прехвърли излезлия да го пресрещне Ачинели.

С днешния успех Славия събра актив от 24 точки и излезе на 11-о място в класирането. Берое е на десета позиция, с една точка повече. В следващия кръг „белите“ гостуват на ЦСКА 1948 на 25 февруари, на следващия ден Берое приема Лудогорец.

СЛАВИЯ – БЕРОЕ 3:0
1:0 Тони Тасев (7), 2:0 Тони Тасев (38), 3:0 Владимир Николов (83)

Славия: 21. Светослав Вуцов, 3. Ертан Томбак, 5. Велко Йеленкович , 4. Виктор Генев, 37. Венцислав Керчев (87-22.Куентин Зеедорф), 17. Ерол Дост (58-71.Кристиян Стоянов ), 73. Иван Минчев, 33. Галин Иванов (77-19.Чунг Нгуен До), 7. Денислав Александров (77-8.Емил Стоев), 88. Тони Тасев , 20. Николай Христов (58-10.Владимир Николов )
Резерви: 12. Николай Кръстев, 10. Владимир Николов, 8. Емил Стоев, 27. Емил Мартинов, 71. Кристиян Стоянов, 22. Куентин Зеедорф, 6. Мартин Георгиев, 19. Чунг Нгуен До, 14. Роберто Райчев
Треньор: Златомир Загорчич

Берое: 23. Родриго Ачинели, 3. Франко Рамос, 5. Лучиано Скуадроне  (46-18.Хуан Пабло Саломони), 12. Темитопе Акинжонгунла (53-14. Викторио Вълков), 15. Енцо Еспиноса (71-99. Федерико Санети, 17. Карлос Алгара , 24. Стефан Гаврилов (46-98.Роналдо Камара), 20. Карлос Пачаме (70-11. Уерик Каетано), 22. Себастиян Вия, 10. Джани Политино, 91. Вини Трибуле
Резерви: 1. Димитър Алтънов, 14. Викторио Вълков, 19. Дамян Йорданов, 6. Джорди Говеа, 11. Уерик Каетано, 98. Ронадо Камара, 99. Федерико Санети, 8. Хавиер Естебан Силго, 18. Хуан Пабло Саломони
Треньор: Хосе Луис Ачиари

София, ст. „Александър Шаламанов“
Съдия: Владимир Вълков

По-интересното по минути
1 – Начало на мача
7 -  ГОООЛ! Славия открива резултата. Тони Тасев в наказателното поле с глава засече центриране на Денислав Александров отдясно и прати топката във вратата на Берое
20 -  ДУЗПА за Славия. Съдията Владимир Вълков гледа на ВАР нарушение на Енцо Еспиноса срещу Денислав Александров и посочи бялата точка
22 -  ПРОПУСК! Капитанът на "белите" Галин Иванов прати топката в десния страничен стълб на вратата на гостите при удара си от бялата точка
24 - Спасяване на Светослав Вуцов след удар от наказателното поле
35 -  ДУЗПА! Тони Тасев проби в наказателното поле и беше съборен от вратаря Ачинели, а съдията Вълков отсъди втора дузпа за Славия
38 -  ГОООЛ! Тони Тасев бележи от дузпа втория си гол в мача. Той стреля в центъра на вратата, докато стражът на Берое и при втората дузпа избра да скочи вляво
45+3 - Край на първото полувреме
------------------------------
46 - Начало на второто полувреме
60 - От дъгата на наказателното поле Карлос Алгара стреля от воле, но Вуцов спаси
67 -  Иван Минчев стреля от 25 метра, а топката се отби от напречната греда
83 -  ГОООЛ! Владимир Николов прави класически авансът на "белите", след като настигна дълго подаване и прехвърли излезлия да го пресрещне Ачинели
88 - Себастиян Вия опита да застраши вратата на Славия с удар от фаул, но стреля неточно
90+2 - Край на мача

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,  - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР