Наставникът на Берое Ферарио Спасов остана умерено доволен след равенството 1:1 на тима си като гост на Локомотив (Пловдив) в двубой от Първа лига. Специалистът призна, че и старозагорци, и "смърфовете" са имали достатъчно възможности и двата тима са могли да вземат трите точки.

"Направихме много добро първо полувреме и създадохме достатъчно шансове да спечелим този мач. През второто полувреме Локомотив вкара гол, но и ние реализирахме красиво попадение. Трябва да го приемем този резултат. И двата отбора търсиха победата с добри разигравания и отигравания. Това бяха достойнствата на този мач.

Не бяхме толкова настоятелни след гола през второто полувреме. Тези мачове показват, че имаме върху какво да работим. Притежаваме добра скорост в нападение, но егоизмът и липсата на последния пас ни попречиха да вкараме повече от един гол в този мач", заяви специалистът пред Диема Спорт след мача.