Кметът на Стара Загора Живко Тодоров призова за сериозна подкрепа в последното домакинство на Берое за сезона. Тази вечер "зелените" се изправят срещу Септември в 19:30 часа в двубой на живот и смърт, а при победа старозагорци ще се спасят от изпадане кръг преди края на шампионата.
Тодоров бе важният човек за връщането на професионалния лиценз на Берое. През миналата седмица той и няколко от ветераните на клуба се срещнаха с президента на БФС Георги Иванов, която бе определена за много конструктивна.
"Ключов мач за Берое. Довечера в 19:30 часа всички на стадиона! Няма мое, няма твое", написа Тодоров в личния си профил във "Фейсбук".