Локомотив (Мездра) продължава да гази в Северозападната "В" група, като и в 20-ия кръг записа победа - 3:1 срещу Академик (Свищов). За "железничарите" това беше 20-и успех от началото на кампанията, след който тимът е с актив от 57 точки. Причината да не бъдат с 60 след 20 поредни победи е, че на 17 октомври миналата година Зоналният съвет на БФС - Велико Търново от 3 точки от актива на лидера заради неизплатени финансови задължения към БФС.

С 2 попадения за успеха над гостите от Свищов се отчете Борис Борисов, а едно добави Иван Редовски. И трите гола за домакините паднаха след почивката, а в 37-ата минута Академик беше повел в резултата чрез Мартин Методиев.

Вторият Спартак 1919 (Плевен) победи със служебното 3:0 отказалия се "Ботев" (Криводол) и събра 53 точки, като изостава с 4 от лидера Локо (Мездра). На 3-ото място в Северозападната "В" група е "Ботев" (Козлодуй) с 45 точки.